Izgalmas gokartozás a Tricox-szal!

A labdarúgó EB idején a Tricox „Szurkoljunk együtt a C6-ért” kampányában játékra hívta kereskedő partnereit. A döntőre nem érkezett helyes tipp, de vigaszági sorsoláson így is 100 000 Ft értékű bulipénzt nyert a Szerelvénybolt Kft. soroksári üzlete. A csapat maga dönthette el, hogy mire szeretné felhasználni a Tricox nyereményt és választásuk a G1 Gokart Centerre esett, ahol egy Championship Grand Prix Race csomagot vettek igénybe. A gokartversenyen a soroksári, a budaörsi és a dunakeszi üzletek dolgozói vettek részt és természetesen a játék szervezője, a CoxTherm Kft. is képviseltette magát.

A verseny nagyon jó hangulatú volt, bebizonyosodott, hogy a Tricox-szal nem csak kéményt-, de csapatot is jól lehet építeni.

Gratulálunk az izgalmakban is bővelkedő verseny dobogósainak és természetesen a nyertes Szerelvényboltnak!